سبد معیشتی کارگران

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از ارائه ۳ هزار و ۱۸۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان در سال گذشته «۱۴۰۰» خبر داد.

به گزارش پیام خانواده  از کمیته امداد، علی عاشوری با بیان عملکرد سال ۱۴۰۰ صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اظهار داشت: این صندوق در سال گذشته یکهزار و ۸۱۵ میلیارد تومان تهسیلات قرض‌الحسنه حمایتی به ۲۲۰ هزار و ۸۳۸ نفر از خانواده‌های نیازمند پرداخت کرد.

وی افزود: در این مدت ۳۳ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات اشتغال به ارزش ۷۲۲ میلیارد تومان نیز به طرح‌های اشتغال مددجویان اختصاص داد.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از پرداخت ۹۸ میلیارد تومان تسهیلات درمان به خانواده‌های تحت حمایت خبر داد و تاکید کرد: این میزان تسهیلات به بیش از ۱۱ هزار بیمار تحت حمایت ارائه شد.

عاشوری با اشاره به خدمات این نهاد به دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند، اضافه کرد: سال گذشته ۹۶ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه در موارد فرهنگی به جامعه هدف پرداخت شد.

وی مسکن را دیگر زمینه خدمات قرض‌الحسنه عنوان کرد و ادامه داد: در زمینه مسکن ۴۵۸ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۸ هزار و ۵۳۶ نفر ارائه شد، سال گذشته در مجموع ۳ هزار و ۱۸۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳۱۳ هزار و ۹۱۲ نفر از جامعه هدف تعلق گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =